Gala Ekonomii Społecznej 2021 w Kielcach.

Szkolne Koło Wolontariatu na Gali Ekonomii Społecznej

Nasze Szkolne Koło Wolontariatu na podium konkursu "100 inicjatyw na 100 lecie urodzin Jana Pawła II"..

Już sama nominacja za internetowy cykl spotkań "Tydzień z Janem Pawłem II" była dla nas wielkim wyróżnieniem.

Znaleźć się w gronie tak znamienitych Stowarzyszeń i Podmiotów, które stworzyły wydarzenia, by uczcić Jana Pawła II to wielki sukces.

Kapituła w składzie: wicemarszałek Renata Janik, (przewodnicząca), ks. bp Marian Florczyk, wicewojewoda świętokrzyski Rafał Nowak, Elżbieta Korus - dyrektor Regionalnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Mariusz Brelski - przewodniczący Świętokrzyskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, ks. Krzysztof Banasik i Karolina Kasprzycka - członkowie Świętokrzyskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego wyłoniła zwycięzców wśród których znależliśmy się i my

Mamy 3 miejsce

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi" (św.Jan Paweł II).

Nie byłoby sukcesu gdyby nie wspólna praca Dzieci, Nauczycieli i zaprzyjaźnionej Młodzieży.

Dziękujemy Paniom: Ewie Słoka, Agnieszce Kurp, Jolancie Piętowskiej i Katarzynie Niebudek za piękny przekaz słów Jana Pawła II

Uczniom: Mai Natkańskiej, Emilce Domagała, Wiktorii Domagała, Karolinie Kołodziej oraz Szkolnym Nutkom za wykonanie piosenek.

Młodzieży: Natalii Boruń, Magadalenie Rut i Konradowi Zroślak za muzyczne wspólne działania

Dyrektor Pani Teresie Pokusa za wsparcie..

Pani Burmistrz Dorocie Łukomskiej za pomoc w organizacji testu o Janie Pawle II..

I znów wspólna praca przyniosła świetnie wyniki

Oby więcej takich działań

Akcję koordynowały:  Joanna Boruń i  Jolanta Szkurłat.